Китайці представили компактний електрокар Wuling Air EV із запасом ходу 300 км (фото)

У Китаї відбулась презентація нового електрокара Wuling Air EV. Випуск нових електромобілів Wuling Air EV одночасно буде запущений у Піднебесній та Індонезії вже найближчим часом.

Wuling Air EV відрізняється оригінальним дизайном, але за розмірами лише трохи перевершує бестселера Mini EV. Довжина становить 2974 мм, ширина – 1505 мм, висота – 1631 мм. В основі новинки лежить та сама проста задньопривідна платформа з нерозрізним заднім мостом, яка відтепер називається GSEV (Global Small Electric Vehicle), але колісна база зросла з 1940 до 2010 мм.

Електрокар Wuling Air EV має чотиримісний салон, але його зображень поки що немає. відомо, що в середині буде повноцінна медіасистема та інші елементи комфорту. Зрозуміло, що у 4-місній конфігурації багажника немає, але задні крісла можна буде скласти.

Wuling Air EV може оснащуватися електродвигуном потужністю 41 або 68 кінських сил. Вони живляться від літій-залізо-фосфатних акумуляторів ємністю 26,5 та 28,4 кВт∙год відповідно. Тому паспортна дальність ходу в обох варіантів однакова: 300 км за циклом CLTC.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!