Китайський «Жук» буде ще й гібридним

Китайський концерн Great Wall навіть не думає зупинятися. До дебюту готується вже третій клон легендарного Volkswagen Beetle, цього разу під преміальним суббрендом Wey. Компанія вже запатентувала зовнішність майбутньої новинки та розкрила деякі характеристики.

Для початку варто відзначити, що зовнішність Wey Yuanming (“Юаньмінь”) практично повністю відповідає електромобілю Ora Punk Cat. Однак є й деякі відмінності. Насамперед передок, виконаний у стилістиці радянського ГАЗ-М20 Перемога. А по-друге, не можна не відзначити «горб», що з’явився на кришці багажника. Якщо подивитися на машину в профіль, то можна помітити ніс, що непропорційно витягнувся.

Тепер ми знаємо деякі подробиці про технічну частину. Усього буде доступно чотири силові установки. Причому перші дві виключно електричні: один або два електродвигуни. Віддача – 300 та 400 кінських сил відповідно. Дві – гібридні, що залишилися, проте потужність електромоторів поки не розкривається, відомо лише те, що у молодшого варіанту під капотом ховається 1,5-літровий турбоагрегат від кросоверів Wey на 156 кінських сил. У комплектації дорожче такий же ДВЗ видає вже 188 “сил”.

Перший прототип моделі був показаний ще на автосалоні в Гуанчжоу, проте серійне втілення автомобіль отримає лише зараз. Причини такої затримки не повідомляються, але наші західні колеги припускають, що причиною цього могла стати нова хвиля Covid-19, яка позначилася на роботі майже всіх китайських підприємств.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carnewschina.com