Китайський стартап Li Auto готує до запуску мінівен

Прототипи перспективної машини помічали ще в 2019 році.

Китайський стартап Li Auto може запустити мінівен, про це повідомляє портал autohome.com.

Дані чутки ходять вже давно. Перша інформація про можливий MPV в продуктовій лінійці Li Auto з’явилася ще у 2019 році, коли фотошпигуни зловили на вулиці загадковий мінівен в камуфляжі. Тоді практично ні у кого не залишалося сумнівів в тому, що це майбутня модель китайського бренду.

Однак генеральний директор Li Auto, Лі Сян, заявляв у своєму акаунті соціальної мережі Weibo, що у марки немає ніяких планів щодо мінівенів. За його словами, MPV з тієї ж силовою установкою, яка встановлюється на єдиний серійний кросовер ONE, матиме істотні компонувальні проблеми.

В першу чергу варто звернути увагу, що розташування батарей сильно зменшить внутрішній простір, а можливо і нівелює зручність входу на задній ряд. Плюс до всього, сильно зменшить запас ходу через збільшений лобовий опір.

Попри це, китайські ЗМІ впевнені, що мінівен зараз все ж знаходиться в розробці і повинен постати перед публікою найближчим часом.

Цікаво, що Li Auto, як і інші китайські марки, поставив власний рекорд постачання за другий квартал цього року. Всього марці вдалося відвантажити 17575 автомобілів, що на 166,1% більше, ніж роком раніше. Більш того, червневі результати склали 7713 одиниць, що на 320,6% більше торішнього результату, і на 78,4% перевищує травневі показники.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn