Китайська Chery може привезти в Україну конкурента Toyota Camry (фото)

Компанія Chery має намір вивести на інші ринки свій новий седан під назвою Arrizo 8. На даний момент марка Chery продає в Україні виключно кросовери.

Arrizo 8 – це седан D-класу, який може скласти конкуренцію Toyota Camry. У Піднебесній новинка пропонується з 1,6-літровим бензиновим двигуном потужністю 197 кінських сил. Такий же двигун зараз встановлюється на кросовер Exeed TXL (197 к.с.). Також для Arrizo 8 доступний 1,5-літровий агрегат продуктивністю у 156 кінських сил.

Також у гамму моторів у найближчому майбутньому має увійти 2-літровий турбодвигун. Окрім цього, клієнтам запропонують гібридну модифікацію седана.

З якими двигунами новинка може продаватися на нашому ринку, не відомо. Щодо цін, то в Китаї вартість автомобіля становить мінімум 105 900 юанів, це близько 16 тисяч доларів за актуальним курсом.

Нагадаємо, Chery – серед топ-5 марок нових авто у липні. Крім того, бестелером минулого місяця став компактний кросовер Chery Tiggo 4 (239 реалізованих авто). Враховуючи популярність китайської марки серед українців, невдовзі на нашому ринку можуть з’явитися і седани на зразок Arrizo 8.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!