Китайська Baidu почала тестувати інтелектуальні системи керування

Китайський IT-гігант Baidu почав випробування нових інтелектуальних систем управління автомобілем. Причому, як повідомляє cnevpost.com, для цього довелося побудувати спеціальний прототип з повністю заклеєною кабіною.

Займається випробуваннями автомобільне відділення Jidu Auto, яке почало своє існування в березні цього року. На допомогу фахівцям з Jidu покликані інженери і програмісти від іншої структури, відомої як Baidu Apollo, яка протягом кількох років веде дослідження і розробки в області безпілотних систем. Одним з успішних проєктів можна назвати спільний з BAIC електромобіль Apollo Moon, який є новим поколінням безпілотного автомобіля.

Як повідомлялося раніше, перед Jidu Auto стоїть дуже амбіційне завдання – створення так званої «розумної кабіни». Поки що подробиць не дуже багато, але можна припустити, що на чільне місце поставлять просунутий штучний інтелект, здатний реагувати на голосові команди.

Спеціально побудований прототип, який в компанії називають імітаційним, не відображає будь-яку з майбутніх моделей бренду, і швидше за все взагалі є одним з існуючих автомобілів, над яким поворожили в Jidu.

Загальний обсяг інвестицій новоствореної марки повинен скласти понад 7 мільярдів доларів протягом наступних п’яти років. Технічні подробиці поки знаходяться під завісою таємниці, проте точно відомо, що всі майбутні моделі виробника будуть базуватися на платформі SEA, розробленій Geely для свого суббренда Zeekr.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...