Культовий італійський спорткар помічено в Україні

В столиці засвітився легендарний спортивний хетчбек Lancia Delta HF Integrale, яких в Україні можна перераховувати по пальцях. Ці хот-хетчі давно стало культовими та викликають яскраві емоції у фанатів спорткарів.

Нагадаємо, що Lancia Delta Integrale оснащена повним приводом та є останньою серійною версією ралійної моделі, яка виграла три чемпіонати світу в WRC. З’явився спорткар тоді, коли про Mitsubishi Lancer Evo й Subaru Impreza STI навіть ще не було чутно.

На фото можна побачити модель однієї з останніх серій, які випускалися в 1991-1994 роках. Під капотом встановлений 2-літровий турбований мотор з чотирма циліндрами потужністю 210 кінських сил. Розгін до першої сотні складає всього 6 секунд, а максимальна швидкість дорівнює 220 км/год.

Впізнається легендарний Lancia Delta Integrale відразу по крилам, що значно розширені. Також у нього особливі бампери, фірмові колісні диски та спойлер на даху.

Треба зазначити, що лінійка Lancia Delta, на базі якої розроблено спорткар, була дуже популярною моделлю компактного сімейного автомобіля що випускалися італійським автовиробником Lancia в трьох поколіннях. Перше покоління вироблялося з 1979 по 1994 рік, друге покоління з 1993 по 1999 рік, а третє покоління з 2008 по 2014 рік. Вперше Delta була показана на Франкфуртському автосалоні в 1979 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело instagram.com