Корейська SsangYong змінить назву та бренд своєї продукції

Південнокорейська компанія SsangYong Motor (SYM) готується до зміни назви та бренду своєї продукції. Як повідомила газета The Korea Times, після засідання акціонерів, яке відбудеться у березні 2023 року, автовиробник стане відомим під ім’ям KG Mobility, автомобілям також змінять марку на KG.

«У бренду SsangYong є свої шанувальники, але з ним пов’язані болючі асоціації. Нові автомобілі SsangYong будуть випускатися під назвою KG, але їхня історія та зміст не зміняться», – зазначив у своїй заяві новий керівник SsangYong Квак Чже Сон.

Нагадаємо, історія SsangYong Motor почалася з двох фірм: Dong-hwan Motor Workshop (заснована у 1954 році) та Dongbang Motor Co (заснована у 1962-му). Незабаром вони були об’єднані в Hadonghwan Motor Company, яка розпочала виробництво армійських позашляховиків та вантажівок. 1977-го назва знову змінюється — і всі автомобілі починають сходити з конвеєра під маркою Dong-A Motor. Через сім років компанія купує Keohwa, Ltd., що випускає позашляховик під знайомим ім’ям Korando. А в 1986-му Dong-A Motor перейшла у володіння SsangYong Business Group, змінивши назву на вже звичну SsangYong Motor.

З 2010 року найбільшим акціонером SsangYong Motor була індійська Mahindra & Mahindra, їй належала частка 75%. Однак індійцям не вдалося вивести багатостраждального корейського автовиробника у прибуток, 2020-го в Mahindra & Mahindra заявили, що більше не можуть покривати збитки SsangYong. З квітня 2021 року SYM знаходився під процедурою конкурсного провадження, введеного судом. У липні 2022 року 61% акцій SYM було куплено корейським промисловим конгломератом KG Group.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com