Компанію Tesla змусили відкликати понад 12 тисяч Model X по всьому світу

Федеральне управління автотранспорту Німеччини (KBA) зобов’язало компанію Tesla відкликати близько 12300 електромобілів Model X по всьому світу через проблеми з молдингами. Про це повідомив ресурс Roadshow. Відповідну заяву опубліковано на офіційному сайті німецького регулятора.

За даними KBA, відкликання стосується електромобілів Tesla Model X, виготовлених в період між 2015-му і 2016-м роками. На дорогах Німеччини пересуваються тільки 195 подібних проблемних моделей. Як стверджується, є ризик, що молдинги цих електромобілів можуть відвалитися від кузова, що може становити небезпеку для інших учасників руху. До слова, з аналогічною ситуацією компанія Tesla зіткнулася в США в листопаді минулого року, коли з продажу було відкликано понад 9000 електромобілів Model X через те, що відвалюються молдинги даху.

На початку поточного місяця також повідомлялося, що на вимогу Національного управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA) компанії Tesla доведеться відкликати приблизно: 135000 електромобілів Model X і Model S через проблеми з флеш-пам’яттю. Проблема зачіпає машини, обладнані бортовим комп’ютером на платформі NVIDIA Tegra і флеш-модулем eMMC ємністю до 8 Гбайт. В процесі експлуатації транспортних засобів цей накопичувач зношується, що породжує цілий спектр різних неполадок.

За даними Roadshow, німецький регулятор також вивчає ризики безпеки, пов’язані з сенсорними дисплеями в автомобілях Tesla. Він вже звернувся до американського автовиробника з проханням надати необхідну для розслідування інформацію.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cnet.com