Компанію Tesla залишив один з ключових керівників

Стало відомо, що Джером Гиллен (Jerome Guillen), ветеран Tesla і керівник підрозділу важких вантажівок, покинув компанію 3 червня. Він пропрацював в Tesla понад 10 років, протягом яких довгий час очолював автомобільний підрозділ, а також керував виробничими програмами Model S і Tesla Semi. Біля керма підрозділу важких вантажівок Гиллен встав в березні цього року.

«Це величезна і несподівана втрата. Внесок Джерома в Tesla залишиться частиною компанії, яка продовжить залучати нових топ-менеджерів» , – прокоментував дане питання аналітик New Street Research П’єр Феррагосто (Pierre Ferragu). На тлі цієї новини акції Tesla втратили в ціні 0,8%. В цілому вартість цінних паперів виробника електромобілів знизилася приблизно на 14% протягом року.

Гиллен приєднався до Tesla в 2010 році в якості керівника виробничої програми Model S, революційного електромобіля, який заклав основу для тієї Tesla, яку ми знаємо зараз, який зумів завоювати споживчий ринок. У 2015 році Гиллен взяв відпустку на кілька місяців, а в 2016 році повернувся в компанію, щоб очолити виробничу програму вантажних автомобілів Semi. У 2018 році він став керівником автомобільного підрозділу Tesla.

Після відходу Гиллена в компанії залишилося три топ-менеджери, включаючи генерального директора Ілона Маска (Elon Musk), фінансового директора Захарі Кіркхорна (Zachary Kirkhorn) і старшого віце-президента Дрю Багліно (Drew Baglino), що відповідає за силові агрегати і енергетику. В офіційній заяві Tesla подякувала Гиллену за внесок в розвиток компанії і побажала йому подальших успіхів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com