Компанія Xiaomi випустить свій перший електромобіль до 2024 року

Xiaomi Auto випустить свій перший автомобіль тільки до 2024 року. За інформацією cnevpost.com, виробник буде представляти нові моделі кожні три роки.

Нове автомобільне відділення знаменитого IT-гіганта має неймовірні плани з освоєння нестандартного для себе напрямку. Однак при цьому бренд не поспішає демонструвати свої напрацювання, діючи вкрай обережно. На цей час відомо, що компанія веде переговори з одним з великих постачальників запчастин.

Варто відзначити, що сучасні умови китайського ринку далеко не сприятливі для нових гравців. Фактично в електромобільному сегменті правила диктує «Велика трійка» NIO, XPeng і Li Auto. Інші виробники як правило, не дуже успішно намагаються відкусити цей шматок пирога. Останнім часом швидке зростання продажів можна спостерігати у Leap Motor і WM Motor, які більш менш помітні в інформаційному полі. Що стосується традиційних виробників, то складається таке враження, що у них сформувався міжсобойчик з нових суббрендів, які не дуже охоче вступають в конкуренцію з молодими стартапами.

Все це натякає на те, що поріг входу на ринок поступово збільшується і Xiaomi варто було б поквапитися. Проте, в компанії впевнені у своєму успіху, багато в чому завдяки ретельному опрацюванню рішень щодо майбутніх електричних моделей. При цьому вже заявляються і потенційні цифри продажів. Бренд розраховує реалізувати 900 тисяч автомобілів за три роки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...