Компанія Volvo представить новий електрокар в березні 2021 року

Volvo готується представити нове повністю електричне авто, ім’я якого поки тримається в секреті. Прем’єра електрокара відбудеться 2 березня 2021-го, повідомляє Automotive News Europe.

Як і перше електричне авто Volvo, XC40 Recharge P8 AWD, модель буде побудована на платформі CMA, також лежить в основі Polestar 2. За словами глави марки Хакана Самуельссона, машина вийшла більш преміальною, ніж співплатформенний крос, і «дуже красивою». Отже, вона отримає ціну вище, ніж XC40 Recharge.

Іншої інформації Самуельсон поки не повідомив. Раніше з’явилася інформація, що Volvo працює над новим електричним авто, який отримає незвичайний для бренду купеподібний кузов.

Також відомо, що в планах у Volvo значиться ще одна електрична новинка — маленький крос XC20, який буде побудований на платформі Geely Sustainable Experience Architecture (SEA). Самуельсон називав його частиною плану з електрифікації модельного ряду, розрахованого до 2025-го – отже, компактне авто можуть показати протягом наступних 4-х років.

Що стосується поки єдиного електрокара Volvo, XC40 Recharge P8 AWD, то він встав на конвеєр в жовтні 2020-го. Кросовер, який являє собою «батарейну» версію XC40, оснащується 2-моторною установкою з комбінованою віддачею в 408 кінських сил (660 Нм). Двигуни живляться від акумулятора на 78 кіловат-годин, що забезпечує до 400 км ходу без підзарядки по циклу WLTP.

За планами Volvo, вже до середини десятиліття частка електричних авто складе 50% в загальному обсязі продажів марки, а викид вуглекислого газу від машин Volvo скоротиться на 40%. У жовтні Самуельсон повідомляв, що XC90 3-го покоління може стати останнім авто Volvo з ДВЗ. Він додав, що компанія прагне повністю перейти на електротягу до того, як продажі паливних автомобілів опиняться під забороною.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело europe.autonews.com