Компанія Volvo показала як будуть виглядати майбутні моделі

Новий Volvo Concept Recharge віщує друге покоління повністю електричних автомобілів шведської марки.

Відомий шведський автовиробник представив новий концепт Volvo Concept Recharge, який повинен продемонструвати в якому напрямку буде рухатися дизайн майбутніх серійних моделей.

Запевняється, що відсутність двигуна внутрішнього згоряння дозволило інженерам переглянути колишні погляди на компоновку, зробивши внутрішній простір набагато більшим, ніж на попередніх машинах. З інших специфічних особливостей можна виділити повну відсутність решітки радіатора, місце якої тепер займає глуха декоративна деталь. Однак в цілому машина зберегла риси колишніх Volvo, навіть світлотехніка тут є переосмисленої версією попередньої оптики.

А ось в інтер’єрі змін куди більше. В першу чергу варто відзначити величезний сенсорний 15-дюймовий екран, який традиційно знаходиться посередині передньої панелі. Фізичних кнопок не спостерігається, всі корисні функції перенесені на РК-дисплей. Невеликий екранчик є і у водія. Цікаво, що машина отримала лідар, розташований по центру приладової панелі. Рішення явно підглянуто у китайського NIO ET7. Відзначається, що всі компоненти салону зроблені з екологічно чистих матеріалів, які можуть бути легко перероблені.

Щодо технічної частини інформації небагато, можна навіть сказати, що вона майже відсутня. Наприклад, точно відомо, що автомобіль базується на якійсь неназваній електричній платформі. Батареї встановлюються під підлогою, в межах колісної бази, що дозволяє маніпулювати розмірністю перспективних моделей як завгодно.

Цілком ймовірно, що першим автомобілем, який приміряє на себе риси Concept Recharge, стане майбутній XC90, його поява має відбутися у 2022 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com