Компанія Volkswagen почала збирати передсерійні зразки електромобіля VW ID.5

Компанія Volkswagen почала збірку на заводі в Цвікау (Німеччина) передсерійних зразків VW ID.5. Ресурс Electrive стверджує, що електромобіль буде доступний для продажу в кінці цього року, хоча і не на всіх ринках. Чи буде він продаватися в США, поки невідомо.

Згідно з даними Electrive, новий ID.5 схожий на концепт ID Crozz, компактний міський кросовер з купеовидним кузовом, який Volkswagen показала в 2019 році. Новинка побудована на багатофункціональній модульній платформі електричного приводу (MEB) концерну Volkswagen.

По суті, це ID.4 з більш схожою на купе лінією даху. Нова модель має таку ж, як у ID.4, батарею на 77 кВт·год, і такий же електродвигун потужністю 150 кВт на задній осі. Цілком можливо, що буде випускатися повнопривідна версія ID.5 під назвою GTX, в якій буде додано електродвигун потужністю 75 кВт на передній осі, що забезпечить електромобілю загальну потужність 225 кВт. Габарити ID.4 і ID.5 майже ідентичні, з різницею в довжині і ширині кузова в пару сантиметрів.

Також очікується, що ID.5 повинен бути більш ефективним, ніж ID.4, завдяки кращій аеродинаміці. Тому у ID.5 запас ходу повинен перевищувати максимальну дальність пробігу від одного заряду батареї останнього, складову 522 км згідно з їздовим циклом WLTP.

Ціни, комплектації та інші подробиці про новинку будуть доступні ближче до дати релізу. За словами компанії, про це стане відомо в листопаді.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrive.com


Коментарі
Завантаження...