Компанія Toyota завершила приймання замовлень на Land Cruiser 200 в Японії

Уже в травні його місце займе позашляховик наступного покоління, який, за неофіційними даними, отримає назву Land Cruiser 300.

Компанія Toyota завершила прийняття замовлень на позашляховик Land Cruiser 200 нинішнього покоління в Японії. Про це повідомляє портал BestCarWeb. Виробництво машин поки ще ведеться за попередніми заявками. Однак незабаром модель буде знята з конвеєра.

За словами одного з місцевих дилерів, останній автомобіль буде проведений в березні. Уже в травні його місце займе позашляховик наступного покоління, який, за неофіційними даними, отримає назву Land Cruiser 300.

Всю інформацію про позашляховик наступного покоління японці тримають в строгому секреті. На цей час відомо лише те, що в шасі будуть використані рішення з новітньої архітектури TNGA.

За неофіційними даними, топовим для нового Land Cruiser стане гібридний двигун, що складається з наддувної бензинової «шістки» і електродвигуна. Цей же 3,5-літровий турбований V6 стане базовим бензиновим агрегатом. Крім того, в моторній гамі Land Cruiser буде і шестициліндровий турбодизель об’ємом 3,4 літра. Всі мотори будуть поєднуватися виключно з «автоматом». Втім, не виключено, що серед трансмісій з’явиться і варіатор.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bestcarweb.jp

Коментарі
Завантаження...