Компанія Tesla вимагає 1500 доларів за обладнання, яке вже було оплачено

Запуск платного «повного автопілота» пройшов не без скандалу.

У вихідні компанія Tesla запустила довгоочікувану підписку на «повний автопілот» Tesla Full Self-Driving (FSD) для власників фірмових автомобілів. Однак запуск пройшов не зовсім гладко – в мережі розгорається скандал, а власники Tesla публікують негативні відгуки.

Як ми вже повідомляли, FSD працює тільки на машинах з відповідним комп’ютером (HW3.0). Якщо електромобіль ним не оснащений, дооснащення коштує 1500 доларів.

На практиці виходить, що будь-який автомобіль Tesla старше двох років вимагає апгрейду обладнання до Hardware 3.0 або FSD Computer, який і коштує 1500 доларів.

Користувачі обурені тим, що керівництво Tesla їх фактично обмануло і почало вимагати гроші за обладнання, яке вони вже сплатили. Річ у тому, що з 2016 року Tesla і Ілон Маск запевняли покупців, що нові автомобілі вже містять все обладнання, необхідне для повного автопілота, і в майбутньому власникам потрібно лише встановити необхідне оновлення ПЗ.

Раніше це не було проблемою, оскільки єдиним варіантом впровадження FSD була одноразова покупка пакета за 10000 доларів, яка має і безкоштовне оновлення Hardware 3.0 при необхідності.

З запуском FSD по підписці за 200 доларів на місяць власники не найновіших Tesla встали перед необхідністю купувати Hardware 3.0, попри більш ранні запевнення команди Tesla.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...