Компанія Tesla пропонує випадковим водіям протестувати автопілот

Власники автомобілів Tesla можуть повідомити в компанію про своє бажання протестувати автопілот, і систему встановлять на їх машини.

Tesla має намір у два рази розширити програму бета-тестування своєї системи автопілота. Про це пише портал Electrek з посиланням на слова глави компанії Ілона Маска.

За словами Маска, власники автомобілів Tesla можуть повідомити в компанію про бажання почати тестувати бета-версію Tesla Full Self-Driving (FSD), і систему завантажать в їх машину.

«Ми зараз подвоюємо число тестувальників бета-програми при швидкому переході на нову версію 8.2», – розповів Маск, додавши, що в разі переходу на наступну версію автопілота число залучених в експерименті водіїв може бути збільшено в 10 разів.

Коли точно буде запущено бета-тестування, Маск не повідомив, але раніше ЗМІ писали про те, що це станеться в березні. При цьому до кінця 2021 року Tesla, за власними планами, повинна випустити повноцінну систему автопілота 5-го рівня — ця система не вимагає контролю з боку людини.

У жовтні видання Comsumer Report провело дослідження, визначивши найкращий автопілот. Експерти оцінили 17 систем напівавтономного пілотування за п’ятьма категоріями. У двох з них кращою виявилася система від Tesla, ще у двох — від Cadillac. При цьому загальна перемога залишилася за останньою.

Тестування проходило з червня по вересень 2020 року на закритому полігоні Auto Test Center в США і на прилеглих дорогах загального користування. Експерти оцінили 17 систем автопілотування в ході 36 тестів кожної з них. При цьому в виданні відзначають, що під автопілотування вони мають на увазі не повністю автономну роботу системи, а напівавтономну, тобто водій в будь-якому випадку повинен перебувати за кермом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...