Компанія Subaru відкликає майже мільйон автомобілів: названа причина

Японський автовиробник Subaru повідомив про дві масштабі кампанії відкликання своїх машин на території США. Загалом кампанія зачепить 875 тисяч авто трьох моделей, випущених з 2017 по 2019 рік.

Під першу відкличну кампанію потрапили 466 тисяч автомобілів Impreza 2017-2019 років випуску і Crosstrek 2018-2019 років виробництва. У цих машин виявили дефект у роботі котушки запалювання. Це, на думку фахівців, може спровокувати коротке замикання і пожежу. Дилери марки оновлять ПО на цих моделях і замінять котушку запалювання.

Друга хвиля відкликання торкнеться 408 тисяч кросоверів Crosstrek 2018-2019 років виробництва і Forester 2019 року випуску. У цих авто виявили дефект кріплення заднього стабілізатора поперечної стійкості: воно може просто відвалитися і спровокувати ДТП. Тут все обмежиться заміною або дотяжкою болтів.

Відкличні кампанії Subaru в США почнуться наприкінці травня. Враховуючи те, що ці моделі доволі часто потрапляють і на український ринок під виглядом «битків», то ця проблема може стосуватися і українських автовласників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...