Компанія Rolls-Royce створила «космічний» Phantom

Тираж колекції Tempus обмежений 20 екземплярами — і всі вони вже продані.

Флагманський седан марки Rolls-Royce, Phantom, отримав нову спецверсію під назвою Tempus Collection. В інтер’єрі з багатою ілюмінацією дизайнери з Гудвуда звернулися до тематики феномена часу, астрономічних явищ і нескінченності Всесвіту.

Центральним елементом «космічного» Phantom Tempus став пульсар, космічне джерело різних видів випромінювань, відкрите в 1967 році в віддалених на сотні світлових років куточках космосу. У салоні седана цю нейтронну зірку зобразили на фірмовій «зоряній стелі».

Тим часом оформлення передньої панелі седана присвячено темі часу. У Phantom Tempus її позбавили аналогового годинника: це символізує незалежність власника від будь-яких часових обмежень. А з цільної алюмінієвої заготовки відфрезерували 100 «колон», плавні вигини яких складаються в тривимірний малюнок. Число теж вибрано невипадково: період обертання пульсара становить 100 мільйонів років.

Дверні карти Phantom Tempus Collection прикрашені візерунком з сотень «зірок», що світяться, і контрастною шкірою, а в бардачку викарбувана цитата Альберта Ейнштейна: «Різниця між минулим, сьогоденням і майбутнім — не більше ніж ілюзія, хоча і вельми нав’язлива».

Для екстер’єру седана в відділенні Bespoke створили особливу темно-синю фарбу Kairos Blue, яка блищить і переливається завдяки додаванню дрібних частинок слюди. Капот прикрашає фігурка «Дух екстазу», яка недавно відзначила 110-річний ювілей, на якій можуть вигравіювати дату і місце, які мають особливе значення для клієнта.

Бонусом до ексклюзиву йде унікальний аксесуар — ящик для шампанського з намальованим вручну зображенням пульсара, відерцями для охолодження пляшок, чотирма келихами з гірського кришталю, укладеними таким чином, щоб нагадувати циліндри мотора V12, і з перламутровою ложечкою для ікри.

Як і інші особливі версії Phantom, Tempus Collection вийде обмеженим тиражем — усього 20 примірників, і всі вони вже знайшли своїх господарів. Вартість ексклюзиву не розкривається.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...