Компанія Renault оновлює свій логотип

Французький автовиробник Renault збирається оновити свою відому емблему. Слідом за іншими брендами логотип зроблять двомірним.

Після того, як Лука де Мео вступив на посаду генерального директора Renault, він почав активно змінювати стратегію компанії та розповідати про нові плани. Вже відомо, що в рамках нової стратегії Renaulution автовиробник має намір зробити свої автомобілі конкурентоспроможними на довгі роки.

Зазначається, що один з пунктів інноваційного проєкту є оновлення логотипу й всього дизайну новинок. До 2025 року французька марка планує розробити чотирнадцять нових автівок, сім з яких виявляться повноцінними електрокарами.

Нагадаємо, що не так давно був продемонстрований концепт Renault 5, на якому можна побачити поліпшену емблему, хоча тоді фірма не акцентувала на цьому увагу. Несподівано новий логотип раптом з’явився знову в рекламному ролику, який присвячувався комплектації ZOE.

Емблема візуально ознаменувала собою новий шлях в історії компанії, бо має досить революційний вигляд, але при цьому не відривається від коріння автовиробника. Як можна побачити на зображенні вище, в майбутньому замість великого тривимірного ромба марка стане використовувати звичайний логотип з подвійним контуром переплетених ліній.

Як передбачається, побачити його можна буде на новому електрокарі Megane, презентація якого очікується вже цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reddit.com

Коментарі
Завантаження...