Компанія Renault об’єднає три своїх заводи в «центр електромобільності»

До 2025 року там будуть випускати по 400 тисяч машин на батарейках.

Група Renault розповіла про черговий етап реалізації свого стратегічного плану «Ренолюціі». Компанія підписала з профспілками угоду про створення нової юрособи – Renault ElectriCity (можна перекласти і як «електрику», і як «електричне місто»). Під цією вивіскою об’єднають три промислові майданчики в регіоні О-де-Франс – в Дуе, Мобеж і Рюісе.

Нова структура стане підрозділом з виробництва електромобілів в Європі – такою собі відповіддю «центру електромобільності» Volkswagen в Цвіккау, окремі компоненти на який постачають з декількох інших німецьких заводів. До 2025 року виробнича потужність Renault ElectriCity повинна скласти 400 тисяч одиниць.

Ключова ідея полягає в тому, щоб організувати узгоджене виробництво на трьох фабриках, оптимізувати операційну діяльність, а заодно підвищити привабливість місцевого промислового кластера і сформувати інфраструктуру, яка буде випускати основні компоненти електричних машин. Крім іншого, Renault планує створити на цих майданчиках 700 постійних робочих місць, а також університет і навчальний центр.
В Дуе вже в нинішньому році налагодять виробництво електромобіля Megane E-Tech Electric на модульній платформі CMF-EV. Надалі її використають для якоїсь новинки сегмента C, а поруч облаштують випуск електрокарів B-сегмента. Мобеж продовжить робити Kangoo, а також моделі для партнерів – Mercedes-Benz і Nissan. У Рюісе ж стануть випускати нові компоненти для електромобілів.

Раніше повідомлялося, що до 2025 року Renault готує 14 нових моделей, причому половина з них будуть повністю електричними. У число останніх увійде і відроджений R5.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com