Компанія Renault анонсувала сімейство компактних електромобілів Mobilize

На спільній платформі будуть випускатися три моделі.

На початку цього року група Renault оголосила про запуск нового суббренду Mobilize, якому призначається випуск компактних електромобілів для каршерінгу і служб доставки. Тоді був показаний прототип EZ-1. Тепер на його основі зробили відразу три електричні машини різного призначення.

Mobilize DUO – це двомісний пасажирський електрокар для власного фірмового каршерінгу. За габаритами він нагадує Citroen Ami і вміщує двох людей. Виробник підтвердив, що DUO на 50% буде зроблений з перероблених матеріалів і сам буде перероблятися на 95%.

Mobilize BENTO – це вантажний варіант DUO, призначений в першу чергу для служб доставки. Обсяг його вантажного відсіку становить один кубічний метр.
Mobilize HIPPO – це такий електричний візок для доставки вантажів в зонах, де заборонено рух транспорту на викопному паливі: наприклад в закритих складах або в центральних частинах міст. Елетротранспорт може брати на борт до трьох кубометрів вантажу вагою до 200 кілограмів.

З’явилися і перші подробиці про технічну начинку. Так, на автомобілі буде ставитися від одного до чотирьох акумуляторних блоків ємністю 2,3 кіловат-години кожен і до 9,2 кіловат-годин максимум. Запас ходу не повідомляється, але для порівняння згаданий Citroen Ami з 5,5-кіловатною батареєю може проїхати в кращому випадку 75 кілометрів. Іншими словами, на машинах Mobilize виїхати за місто навряд чи вийде.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...