Компанія Nissan обирає “зелений шлях” розвитку

Як стало відомо з останніх заяв керівництва Nissan, японська компанія планує стати повністю екологічним автовиробником. Під цим трендовим формулюванням мається на увазі не тільки тотальна електрифікація усіх моделей, але й застосування нової корпоративної філософії.

Японський концерн вже готується найближчим часом запровадити інноваційні технології на кшталт гібридної установки e-Power або використання твердотілих акумуляторних батарей.

Крім того, більшість виробничих процесів теж буде переведено на електрику. Також Nissan планує вже найближчим часом користуватися вторинною сировиною, беручи приклад з Volkswagen Group, яка нещодавно запустила першій завод з перероблення старих акумуляторних батарей.

Зазначається, що весь комплекс модернізації Nissan повинен завершитися до 2050 року. Повна електрифікація модельного ряду трапиться ще раніше – до 2030 року.

Цікаві ініціативи Nissan знаходяться в одному тренді з передовими автовиробниками, які, крім усього іншого, також розвивають і інфраструктуру. Зокрема, компанія Volkswagen активно займаються впровадженням зарядних терміналів, включаючи високошвидкісні. При цьому більша частина їх будуть загальнодоступними для всіх охочих підзарядити свій електрокар.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk