Компанія Nissan анонсувала новий електрокар і будівництво гігафабрики

Первістком стане батарейний кросовер з іншим дизайном на платформі CMF-EV.

Компанія Nissan представила проєкт EV36Zero – флагманського комплексу в Сандерленді (Великобританія) з виробництва електромобілів. На будівництво екосистеми виділять один мільярд фунтів стерлінгів, а всього там буде працювати 6200 осіб.

У майбутньому в комплекс можуть вкласти ще 1,8 млрд фунтів стерлінгів і створити додатково 4500 робочих місць до 2030 року. Nissan EV36Zero об’єднає три взаємопов’язаних напрямки: електромобілі, виробництво батарей і поновлювані джерела енергії. В рамках екосистеми запустять «мікромережу», яка забезпечить на 100% чисту електроенергію для виробництва електрокарів. На перших порах побудують 10 сонячних електростанцій на 132 МВт.

Частиною комплексу стане компанія Envision AESC. Вона буде займатися виробництвом батарей, і її перша мета – забезпечити акумуляторами 100000 електромобілів Nissan в рік. При цьому важливо сказати, що елементи живлення, які були у вжитку, будуть використовувати повторно для максимальної екологічності.

Первісток флагманського комплексу EV36Zero – загадковий електричний кросовер нового покоління, в розробку якого вклали 420000000 фунтів стерлінгів. Ім’я новинки поки невідоме, але розробник обіцяє зовсім інший дизайн і новий рівень ефективності батареї. Призначений автомобіль для міжнародних ринків, а в якості платформи візьмуть CMF-EV. Подробиці про модель, включаючи ціни і специфікації, розкриють пізніше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...