Компанія Mitsubishi впровадила підтримку Apple CarPlay в своїх автомобілях

Днями японська автомобілебудівна компанія Mitsubishi офіційно представила Outlander нового покоління. Кросовер став першим автомобілем компанії, в якому реалізована підтримка бездротового підключення до платформи Apple CarPlay.

Це означає, що власники нових Outlander зможуть використовувати працюючу через Bluetooth або Wi-Fi технологію CarPlay для бездротового підключення iPhone до інформаційно-розважальної системи автомобіля. Такий підхід не тільки більш зручний, надалі він повинен стати найбільш актуальним. На думку фахівців, в цьому році Apple випустить як мінімум один iPhone без роз’єму Lightning. Якщо це дійсно так, то під’єднати такий смартфон до мультимедійної системи автомобіля можна буде тільки за допомогою бездротового з’єднання.

Що стосується нового Outlander, то він оснащується мультимедійною системою з 9-дюймовим сенсорним екраном. Авто підтримує не тільки Apple CarPlay, але і Android Auto. Для підзарядки смартфона можна використовувати інтерфейси USB Type-A, USB Type-C, а також технологію бездротової зарядки. Залежно від обраної комплектації новий Outlander може оснащуватися 20-дюймовими колесами, 10,8-дюймовим проекційним екраном на лобовому склі, аудіосистемою Bose з 10 динаміками і ін. Згідно з наявними даними, новий Outlander надійде в продаж у квітні цього року за ціною від $25795 (в США).

Варто відзначити, що CarPlay поступово стає все більш поширеною технологією, яку використовують різні автовиробники, в тому числі Hyundai, Honda, Ford, BMW та інші.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело macrumors.com

Коментарі
Завантаження...