Компанія Mercedes підготувала особливий подарунок власникам автомобілів віком понад 10 років

Клієнти рідко винагороджуються, коли вони лояльні до певного бренду, тому що автовиробник, який його збудував, хоче, щоб ви купили нову машину якнайшвидше. Mercedes є винятком, оскільки він роздає ретро-значки власникам автомобілів з великим пробігом і тим, хто мав автомобіль протягом тривалого часу. Багато хто буде здивований, дізнавшись, що програма High Mileage Award насправді існує з 1960-х років.

Як це працює? Ви повинні зареєструватися на місцевому офіційному сайті компанії та перевірити автомобіль у одного з офіційних дилерів. Якщо все гаразд, дилер зв’яжеться з власником, щоб подарувати йому класичний значок, сертифікат справжності та лист подяки. Це так просто. Програма триває вже деякий час у Японії, і деякі автомобілі навіть відзначені на веб-сайті Mercedes разом з їхніми щасливими власниками.

Існує кілька дизайнів пам’ятних подарунків, залежно від того, скільки кілометрів проїхав автомобіль, та залежно від того, скільки часу власник був власником машини. У Японії встановлено такі контрольні позначки пробігу: 100 000, 200 000, 300 000, 500 000 та 1 мільйон кілометрів. Також є розбивка за віком машини: 10, 20 чи 30 років.

Вважається, що рекорд було встановлено грецьким таксистом на ім’я Грегоріос Сачінідіс, який володів W115 240D 1976 з пробігом понад 4,6 мільйона кілометрів. Він купив седан у 1981 році, коли він уже проїхав 220 000 кілометрів лише за п’ять років. Легенда свідчить, що він змінював двигун два чи три рази, перш ніж автомобіль був відправлений на пенсію до музею Mercedes у 2004 році. На знак вдячності за свою відданість Сачінідіс отримав ключі від нового C-Class C200 CDI.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com