Компанія Lordstown Motors відкладе випуск електричного фургона

Молода американська компанія Lordstown Motors, яка була заснована в 2019 році, в останні дні регулярно привертає увагу тематичних видань. Автовиробник позбувся генерального і фінансового директорів, деякі зміни довелося внести й у виробничі плани. Електричний фургон поки відкладено, а кількість випущених з вересня пікапів буде зменшена.

Зібравши в ході операції з публічною компанією $675 млн, Lordstown Motors зараз стверджує, що зможе розпочати складання електричних пікапів Endurance з кінця вересня, але лише в обмежених кількостях, а наявних коштів вистачить на збереження випуску пікапів тільки до травня 2022 року. За словами представників компанії, в найближчі три місяці Lordstown Motors зосередиться на тому, щоб розпочати складання пікапів з кінця вересня.

Колись згадуваний в планах електричний фургон для любителів подорожей відсувається на другий план. Його компанія спочатку планувала представити в червні поточного року і поставити на конвеєр в 2022 році. В умовах, що змінилися початок виробництва моделі відкладається на невизначений термін.

Втім, у Lordstown Motors є прототип фургона, зібраний на агрегатній базі пікапа Endurance, і його компанія може продемонструвати цього літа. Фургон мав проїжджати на одному заряді до 560 км, а головною особливістю електромобілів Lordstown Motors обіцяли стати електродвигуни, що вбудовуються в колеса. Тепер компанія просто сподівається, що зможе випустити кількість пікапів, відповідну обсягу попередніх замовлень, до кінця 2022 року, хоча і це вимагатиме додаткових фінансових вливань.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com

Коментарі
Завантаження...