Компанія LG створила цифровий автомобільний ключ нового покоління

Компанія LG Innotek, підрозділ з виробництва електричних компонентів південнокорейської LG Group, повідомила про створення модуля цифрового автомобільного ключа. Він встановлюється в автомобілі і дозволяє встановлювати бездротове з’єднання між транспортним засобом і смартфоном, дозволяючи використовувати його замість автомобільного ключа для запуску двигуна, а також замикання і відмикання дверей.

Новий модуль отримав функцію високоточного визначення місця розташування, а також надійні функції безпеки. Як стверджує LG Innotek, в існуючих модулів цифрових автомобільних ключів нижчий рівень точності з точки зору визначення місця розташування, і вони більш уразливі для злому.

Створений LG Innotek модуль в п’ять разів точніший від наявних, що дозволить полегшити водіям пошук припаркованих автомобілів, а також відкриття або замикання дверей автомобілів і запуск двигунів за допомогою своїх смартфонів.

За словами компанії, підвищити точність визначення місця розташування вдалося за рахунок застосування технології надширокосмугового зв’язку (UWB), технології NFC і власного алгоритму. LG Innotek повідомила, що для підвищення безпеки модуля вона також використовувала власну технологію запобігання злому.

«Діапазон помилки визначення модулем розташування смартфона і автомобіля був зменшений з 50 сантиметрів до менше ніж 10 сантиметрів», – зазначено в заяві Рю Ін Су (Ryu In-Soo), керівника підрозділу автомобільних компонентів і електроніки компанії.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело techradar.com