Компанія Lexus веде розробку цілого ряду нових автомобілів

Серед них: флагманський кросовер, рамний позашляховик і преміальний електрокар.

Lexus анонсував вихід кількох нових автомобілів. Як розповів в інтерв’ю Automotive News голова ради дилерів марки Джон Яконо, в найближчих планах компанії розробити новий флагманський позашляховик з трьома рядами сидінь. У модельному ряду бренду автомобіль займе місце LX.

Можливо, мова йде про машину під назвою LQ. Раніше з’явилася інформація, що такий кросовер отримає 600-сильний мотор, а його зовнішність виконають в стилі концептуального позашляховика Lexus LF-1 Limitless, представленого на початку 2018 року на мотор-шоу в Детройті.

Ще одна новинка японців — оновлений LS. За словами Яконо, новинка стане «справжнім еталоном для бренду». Також він підтвердив інформацію, що компанія веде розробку рамного позашляховика. Всі подробиці про цей проект поки тримаються в секреті.

Нарешті, Lexus веде розробку преміального електрокара. Не так давно компанія опублікувала тізерне зображення цієї машини. Концепт-кар створять на платформі e-TNGA – електричній модифікації нової глобальної архітектури Toyota. Він стане першим автомобілем Lexus, який отримав принципово нову систему повного приводу Direct4 – з електромотором на кожному колесі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autonews.com