Компанія Land Rover розробляє електричний варіант свого позашляховика

Популярний позашляховик Defender, який виробляє компанія Land Rover, може отримати електричний силовий агрегат. За інформацією журналістів, перехід на нову платформу може відбутися вже у 2025-му році.

Згідно з опублікованими даними, в 2025 році компанія готова перейти на нову архітектуру MLA Flex, яка дозволить створити на базі популярного позашляховика Defender повністю електричну версію. За словами розробників, зовні позашляховик залишиться таким самим, як і його бензинова версія. Основні зміни торкнуться технічної складової та силового агрегата.

На сьогоднішній момент фанати бренду Land Rover можуть задовольнятися позашляховиком Defender з трьома різними варіантами силової установки: гібридною, дизельною та бензиновою.

За планами розробників, створення електричної версії Defender стане основним для розробки електрокара на базі Range Rover, а також оновлення моделі I-Pace бренду Jaguar.

Журналісти зазначають, що перша презентація електричного позашляховика відбудеться 2025-го року. Він буде представлений одразу у трьох версіях. Надходження перших зразків на ринок очікується не раніше 2026 року

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com