Компанія Kia розповіла про електрокросовер CV

Компанія Kia в березні нинішнього року представить електричний кросовер, який зможе розганятися до сотні всього за 3 секунди.

Компанія Kia підтвердила розробку нового електричного кросовера. На даний момент автомобіль відомий під кодовою назвою CV, проте в продаж машина може відправитися під іншим найменуванням. Частково розсекретити автомобіль корейці планують вже в березні 2021 року.

Новинку побудують на платформі Electric-Global Modular Platform (E-GMP), призначеній для «зелених» автомобілів. Випуск машини повинен початися в кінці року. Електрокар оснастять просунутою системою допомоги водієві на дорозі другого рівня (Highway Driving Assist Level 2). У 2023 році автомобілі Kia отримають систему автономного управління третього рівня під назвою Highway Driving Pilot.

Як повідомляє Insideevs, запас ходу електричного кросовера складе близько 500 кілометрів. Також машину оснастять системою швидкої підзарядки. За неофіційними даними, поповнити запас ходу на 100 км можна буде всього за 4 хвилини. До першої сотні машина зможе розганятися за 3 секунди.

Раніше новий кросовер Kia вже попадав в об’єктиви фотошпигунів. Судячи по знімках, серійна версія CV отримає риси експериментального автомобіля Imagine. Наприклад, у прототипу автомобіль запозичить загальну концепцію кузова, який корейці описують як «гібрид седана і кросовера».

Крім кросоверів на новій платформі компанія Kia побудує хетчбеки і мінівени з електричною силовою установкою. Однак всі подробиці про інші машини поки тримаються в секреті. Також поки не зрозуміло, чи буде Kia випускати електричні новинки під окремим суббрендом. Раніше аналогічним чином вчинила компанія Hyundai.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело kiamedia.com