Компанія Jeep показала новий гібридний Grand Cherokee 4xe

Американський бренд пообіцяв до 2025 року мати гібридний позашляховик в кожному сегменті.

Офіційний захід Stellantis EV Day виявився вельми скромним на гучні дебюти, проте цікаві новинки все-таки були представлені. Американський виробник позашляховиків Jeep підготував новий гібридний Grand Cherokee 4xe.

Машина вже потрапляла в об’єктиви фотошпигунів в цьому червні, тому для багатьох ЗМІ офіційний дебют цієї моделі був всього лише питанням часу. Дворядна гібридна модель відрізняється від трирядного Grand Cherokee L не тільки укороченою задньою частиною і наявністю зарядного порту, але і злегка поправленим передком.

Цікаво, що в Jeep запевняють про можливість біометричного розпізнавання автомобілем свого власника. Подібна технологія може з’явитися на автомобілях марки до 2025 року. За задумом, як тільки позашляховик помітить користувача, то автоматично розблокує свої двері і запустить двигун.

З нововведень можна також підкреслити так звану зарядку peer-to-peer. Суть зводиться до простого «прикурювання». Якщо у вас не залишається заряду в батареї, то цілком можливо зарядити її від іншого автомобіля. Ще однією фішкою можна назвати технологію сполучення дронів. Тим самим керований дрон може від’єднуватися від автомобіля і висвітлювати ліхтарями ту відстань, до якої не можуть дотягнутися фари позашляховика.

Також в фірмі розповіли про автономне майбутнє автомобілів Jeep. До 2030 року деякі моделі зможуть самостійно рухатися по бездоріжжю на малих швидкостях, причому власник може відстежувати машину дистанційно, тим самим маючи можливість відправитися своїм ходом по окремій стежці, поки Jeep прокладає інший шлях.

В 2025 році Jeep розраховує мати в кожному сегменті позашляховиків по гібридному автомобілю. Один з тизерів, представлених в рамках офіційної презентації, явно натякає на гібридну версію кросовера Renegade.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...