Компанія INKAS представила перший у світі броньований BMW X7

X7 BMW користується популярністю серед знаменитостей, бізнесменів та політиків, тому й компанія INKAS вирішила запропонувати перший у світі броньований варіант. Автівку створили для забезпечення виняткового рівня захисту та комфорту. При цьому, на перший погляд, цей BMW X7 не виглядає особливим.

Фахівці INKAS пропонують BMW X7 з захистом на 360° та такими зручностями як панорамний люк на даху. Компанія не вдається в подробиці, бо це є конфіденційна інформація, але зазначила, що автівка обладнана захищеним пасажирським салоном, посиленою підвіскою, захистом акумулятора та іншим. Завдяки цим змінам кросовер пропонує “захист зверху вниз та навіть гарантує, що кулі не зможуть пробити дверні ущільнення”.

BMW X7 відповідає балістичному стандарту CEN 1063 BR6 та може протистояти атакам з гвинтівок, що стріляють патронами 7,62×51 мм або .308 Winchester FMJ. Крім того, автівка здатна захистити пасажирів від вибухів, в тому числі від вибуху двох ручних гранат одночасно.

Стандартна модель пропонує разючий рівень захисту – клієнти можуть придбати такі оновлення, як система димової завіси, система фільтрації повітря, система пожежогасіння моторного відсіку та інші унікальні опції. Модель обладнана сиренами, аварійним освітленням та системою гучного зв’язку.

У рух броньований BMW X7 приводить 3-літровий 6-циліндровий двигун з турбіною, який у варіанті xDrive40i видає 335 кінських сил. Покупці також можуть вибрати 4,4-літровий мотор V8 бітурбо потужністю до 612 кінських сил. Агрегуються мотори з 8-діапазоним “автоматом” та системою повного приводу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com


Коментарі
Завантаження...