Компанія Hyundai представила Kona Electric 2022 модельного року

Пробіг на одній зарядці залишився колишнім.

Компанія Hyundai представила електромобіль Kona Electric 2022 модельного року. Він відрізняється від нинішньої моделі більш вивіреним дизайном, але основні технічні характеристики залишилися без значних змін.

Декоративна решітка в районі зарядної розетки зникла. Зараз кришка роз’єму просто вписана в контури передньої частини кузова. Що стосується задньої частини, дизайнери прибрали накладки над арками коліс, надавши машині простіший і витончений вид. У цьому ж напрямку спрацювали нові легкосплавні диски, змінена форма фар і задніх світлодіодних ліхтарів.

Значно перероблений інтер’єр. Колишній 7-дюймовий центральний сенсорний екран і приладова панель змінила пара екранів розміром 10,25 дюйма. Бортова система підтримує Apple CarPlay і Android Auto. Облагороджена поверхня навколо приладової панелі, а в центральному відсіку для зберігання речей з’явився бездротовий зарядний пристрій.

Покупцям буде запропонована система Hyundai BlueLink, яка дозволить керувати електромобілем за допомогою смартфона і отримувати ключову інформацію про запас ходу, часу зарядки і місцезнаходження зарядних станцій.

Джерело також відзначає нове лобове скло і додаткову звукоізоляцію приладової панелі і багажника — цим заходи покликані зробити і без того тихий салон ще тихішим.

Як і раніше, в рух Kona Electric призводить один електродвигун потужністю 201 к.с., що працює від батареї ємністю 64 кВт*год. Це означає, що динаміка і пробіг на одній зарядці залишилися колишніми: на розгін до 100 км/год машині необхідно 6,4 с, а без підзарядки можна проїхати приблизно 460 км.
Спочатку новий варіант Kona Electric з’явиться в Південній Кореї, але вже навесні він буде доступний в США. Базова ціна — трохи менше 40000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело engadget.com


Коментарі
Завантаження...