Компанія Honda зареєструвала логотип для своїх майбутніх позашляховиків

Компанія Honda зареєструвала логотип для нового суббренда Trailsport, під яким японці будуть випускати найбільш адаптовані для бездоріжжя спецверсії своїх моделей. Емблему виявило в американському патентному офісі (USPTO) видання Motor1.

Про те, що Honda має намір випускати екстремальні версії своїх моделей, стало відомо ще влітку 2020 року. Тоді японська марка оформила заявку на товарний знак «Trailsport», під яким можна випускати як самі автомобілі, так і спеціальне обладнання для них.

Передбачається, що з часом у Honda з’являться найбільш екстремальні модифікації кросоверів CR-V, HR-V, Pilot, Passport, а також пікапа Ridgeline. Як очікується, такі автомобілі будуть відрізнятися від стандартних версій переналаштованою підвіскою зі збільшеним дорожнім просвітом, додатковим захистом кузова, позашляховими покришками, а також іншими спеціальними елементами та доробками.

Подібні автомобілі вже почала випускати компанія Subaru, яка в кінці березня представила саму екстремальну модифікацію універсала Outback під назвою Wilderness Edition. Новинка отримала ряд спеціальних елементів і доопрацювань, яких поки немає в інших моделей японської марки.

Універсал, зокрема, обзавівся істотно модернізованою посиленою підвіскою зі збільшеним ходом і дорожнім просвітом, що виріс з 210 мм до 240 мм, а також 17-дюймовими алюмінієвими колесами з позашляховими покришками Yokohama Geolandar.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com