Компанія Genesis запатентувала назви шести нових електрокарів

Перший електромобіль буде представлений вже в нинішньому році.

Компанія Genesis, як і багато інших світових брендів, взяла курс на електрифікацію модельного ряду. Материнська Hyundai Motor отримала патенти на шість назв для Genesis, які, ймовірно, дістануться новим «зеленим» автомобілям преміальної марки.

Патентні заявки виявив один з користувачів тематичного форуму GV Forums. У документах значаться назви G70e, G80e, G90e, GV70e, GV80e, і GV90e – всі вони мають літеру «е» в кінці, яка вказує на електричну силову установку. Заявки були подані в категорії індивідуальних транспортних засобів, яка дозволяє випускати електрокари, а також гібриди і машини на водні.

Примітно, що в актуальній лінійці Genesis поки немає кросовера GV90 з двигуном внутрішнього згоряння, який міг би стати флагманом лінійки SUV. Патент на таку назву може означати, що південнокорейська марка представить GV90 одночасно в двох версіях: як у «батарейній», так і в паливній. Однак є шанс, що GV90e виявиться безальтернативно електричним.

Уже відомо, що в основу майбутніх електрокарів ляже платформа E-GMP (Electric-Global Modular Platform), яку моделі Genesis розділять з кросовером Kia CV і Hyundai Ioniq 5. Автомобілі на такому «візку» зможуть проїжджати без підзарядки до 500 кілометрів і будуть підтримувати функцію швидкої зарядки до 100-кілометрового пробігу за п’ять хвилин.

Минулого тижня фотошпигуни відзняли перший електрокар Genesis в щільному камуфляжі під час тестового заїзду. Очікується, що прем’єра моделі відбудеться до кінця 2021 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело gvforums.com