Компанія Geely випустить футуристичного конкурента Tesla Semi

Виробник комерційної техніки Farizon Auto, що входить до складу Zhejiang Geely Holding Group, в середині 2021-го представить електричний магістральний тягач, який буде конкурувати з Tesla Semi. Рендерние зображення машини були опубліковані в Twitter автомобільним журналістом Грегом Кейблом.

За словами Кейбла, зображення машини з внутрішнім індексом AD21 вын отримав від одного з постачальників автомобільних компонентів. Тягач розроблений з урахуванням вимог європейських клієнтів і буде представлений в середині 2021-го. Продажі AD21 під брендом Farizon повинні стартувати до кінця нинішнього року. Технічні характеристики поки не повідомляються.

Правда, відомо, що AD21 отримає багатомоторну установку.Tesla Semi, наприклад, оснащений 4 електричними силовими модулями. До того ж, тягач буде підтримувати «гарячу» заміну батареї. На зображеннях видно повністю закриту панелями платформу з «сідлом», а значить AD21 зможе похвалитися непоганим коефіцієнтом опору повітрю.

Футуристичний тягач стане флагманом лінійки Farizon, в якій вже є кілька моделей. Наприклад, магістральний тягач M100, який використовує в якості палива метиловий спирт. Робочий об’єм його метаноловому 460-сильного двигуна – 12,54 літра.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...