Компанія Ford у першому кварталі випустила 53 тисячі некомплектних автомобілів, які не були відвантажені

У найскладніших умовах дефіциту компонентів і зростання цін на сировину компанія Ford Motor змогла перевершити очікування аналітиків у частині розміру операційного прибутку, який досяг $2,3 млрд. Це значно менше, ніж у першому кварталі минулого року ($3,9 млрд). Фактично, за квартал Ford було випущено 53 тисячі автомобілів, які не були доукомплектовані, а тому не надійшли у продаж.

Тактика роботи на склад була прийнята багатьма автовиробниками в умовах нестачі напівпровідникових компонентів. Якщо якоїсь дрібної деталі не вистачало, то її машини просто вирушали на стоянку виробника в очікуванні поставки цього компонента. Якщо врахувати, що терміни очікування окремих чипів вимірюються місяцями, накопичення 53 тисяч машин на складі Ford є очікуваним результатом дефіциту компонентів.

Боротися зі зростанням витрат на матеріали та комплектуючі Ford має намір передбачуваним способом – за рахунок підвищення цін на власну продукцію. При цьому паралельно ведуться заходи щодо зниження витрат. Якщо інфляція продовжить збільшувати витрати Ford Motor, компанія не виключає подальшого підвищення цін.

За підсумками року компанія, як і раніше, розраховує отримати операційний прибуток у діапазоні від $11,5 до $12,5 млрд. У першому кварталі концентрація Ford на випуску найбільш прибуткових моделей дозволила частково компенсувати скорочення обсягів постачання продукції. Виручка у розмірі $34,5 млрд теж перевершила очікування аналітиків майже на три з половиною мільярди доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com