Компанія Citroen представила свій перший електричний фургон Citroen e-Berlingo

Новинка надійде в продаж до кінця 2021 року, після чого за нею підуть співлатформенні Vauxhall Combo і Peugeot Partner.

Повністю електричний фургон Citroen e-Berlingo надійде в продаж в кінці поточного року. Новинка стала першою з трьох повністю електричних фургонів концерну PSA, продажі яких стартують в цьому році. Дебют моделі відповідає плану електрифікації модельного ряду концерну до 2025 року. В основу новинки лягла платформа EMP2. Це дозволило встановити єдиний 134-сильний електромотор і батарею ємністю 50 кВт/год, чого повинно вистачити на 275 км пробігу при максимальній швидкості в 130 км/год.

Як повідомляється, електрокар підтримує швидку зарядку потужністю 100 кВт — від неї автомобіль зможе зарядитися з 0% до 80% за 30 хвилин. Від домашньої електричної мережі Citroen e-Berlingo заряджається до 100% приблизно за 7,5 годин, тобто за одну ніч.

В іншому дизайн і інтер’єр значною мірою перенесені з версії з традиційними ДВЗ, за винятком додавання синіх значків і декоративних акцентів. Центральний дисплей з діагоналлю 8,0 дюйма пропонує режими відображення, специфічні для електромобілів, а на місці перемикача передач знаходиться тумблер режиму руху електромобіля. П’ять сидінь входять в стандартну комплектацію, в той час як версія з довгою колісною базою отримає третій ряд, доступ до кожного з яких здійснюється через пару великих розсувних дверей з кожного боку.

Інноваційна обшивка даху Modutop надає відсіки для зберігання речей по всій кабіні і пропонує 92 літри простору в напівпрозорому корпусі, доступному з задніх сидінь або багажника.

У продаж надійде дві версії фургона, найбільша з яких має максимальну місткість в 4,4 кубічних метра. Крім цього в будь-якій з версій будуть доступні різні відсіки для зберігання речей об’ємом 113 літрів. Як оснащення новинці будуть доступні безключовий доступ, система допомоги при рушанні з місця, камера заднього виду, система допомоги утримання в смузі, система розпізнавання дорожніх знаків і система допомоги при буксируванні причепа.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...