Компанія Chery показала мініатюрний електричний кабріолет

Машина є однією з версій маленького електромобіля Ant, який намагається конкурувати з Wuling Hongguang Mini EV.

Великий китайський виробник Chery продемонстрував одну з варіацій мініатюрного електромобіля Ant. Тепер машинка стала кабріолетом, повідомляє autohome.com.

Автомобіль отримав змінений екстер’єр, який мати інакший вигляд, ніж у звичайного Ant. Він вийшов більш агресивним і оспортивленним. Очевидно, що це спроба компанії заграти з молодою аудиторією. Особливо варто підкреслити той факт, що Ant Cabrio має фари, що відкриваються, на кшталт японських машин з 80-х або 90-х років. Питання про безпеку такого рішення поки залишаються під питанням, але не виключено, що на серійній версії вони поступляться класичній світлотехніці. Зверніть увагу на світлове декоративне оформлення складеного даху.

Інтер’єр новинки має риси дорослого електромобіля. Помітно, що він буде мати віртуальну панель на величезному сенсорному екрані. На жаль більше подробиць на офіційних фото поки не розгледіти.

Повідомляється, що автомобіль може бути запущений в серійне виробництво разом з неназваною сторонньою компанією. Ant Cabrio швидше за все є симетричною відповіддю на недавній дебют кабріолета Wuling Hongguang Mini EV.

Технічні подробиці поки залишаються невідомими. Нагадаємо, що звичайний Ant оснащується одним електродвигуном, який розвиває 41 кінську силу. Крутний момент становить 120 Нм. Запас ходу по методиці NEDC знаходиться в діапазоні від 301 до 408 кілометрів, в залежності від обраної батареї.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...