Компанія BYD представила недорогий та технологічний кросовер Song L

Компанія BYD опублікувала зображення свого майбутнього кросовера Song L. Серійну версію нового автомобіля буде офіційно представлено на автосалоні в Ченду, який відкриється наприкінці серпня в Китаї. Очікується, що Song L надійде у продаж у четвертому кварталі цього року, а ціна може стартувати з 27 600 доларів. Основними конкурентами є Tesla Model Y, Leap C11 та Aito M5.

Це середньорозмірний кросовер, що базується на електронній платформі BYD 3.0. Автомобіль має розміри 4840 х 1950 х 1560 мм, а колісна база дорівнює 2930 мм. Порівняно з Tesla Model Y, Song L на 90 мм довший, на 29 мм ширший, на 64 мм коротший і на 40 мм більший за колісною базою. Автомобіль буде обладнано інтелектуальною електричною системою повного приводу.

За словами автовиробника, BYD Song L використовує новітню мову дизайну Dragon Face серії Dynasty. Гострі лінії та фари на передній панелі поєднуються із закритими решітками радіатора та трапецієподібними вентиляційними отворами в нижній частині.

Він отримає безрамкове скло, приховані дверні ручки, а затемнені стійки створюють ефект підвісного даху. У порівнянні з концепт-каром цифрові бічні дзеркала замінили на звичайні дзеркала. Задня частина має спойлер на даху, високо розташовані стоп-сигнали та групу задніх ліхтарів наскрізного типу.

На даний момент подробиці про інтер’єр і трансмісію ще не оголошено.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com