Компанія BMW представила дводверний M4 CS 2025

Представлений BMW M4 CS 2025, який зайняв нішу між Competition та CSL. Дводверний автомобіль отримав 543-сильний шестициліндровий двигун із подвійним турбонаддувом. Піковий крутний момент становить 649 Нм. В оснащення входить система повного приводу BMW MxDrive.

Восьмиступенева автоматична коробка передач Steptronic є єдиним варіантом, а розгін від 0 до 96 км/год займає 3,2 секунди. Максимальна швидкість обмежена 302 км/год. Всі ці параметри повністю відповідають моделі M3 CS.

BMW заявляє, що маса автомобіля знизилася на 45 кг у порівнянні з M4 Competition завдяки використанню армованого вуглецевим волокном пластику у численних панелях кузова, включаючи капот, передній спліттер та задній дифузор. І не тільки зовні: центральна консоль, підрульові пелюстки та різні елементи внутрішнього оздоблення теж виконані з легкого матеріалу. Стандартні сидіння M Carbon легші, а вихлопна система BMW зменшилася по масі на 4 кг.

На Нюрбургрингу автомобіль показав офіційний час 7 хвилин 21,99 с — приблизно на 1,5 повільніше, ніж хардкорний CSL. BMW пропонує як безкоштовну опцію трекові шини. Вони встановлюються на комплект легкосплавних дисків M, які пропонуються в чорному або золотому кольорі, розміром 19 дюймів спереду і 20 дюймів ззаду.

Автомобіль отримав характерний чорний шкіряний салон з червоним оздобленням. Кольори кузова на момент запуску обмежені Riviera Blue або Frozen Isle of Man Green, що контрастують з вуглецевим волокном та жовтими ходовими вогнями у фарах.

Ціна починається від 124675 доларів – це на 35200 доларів більше, ніж просять за M4 Competition xDrive. Виробництво розпочнеться у липні, а постачання розпочнеться пізніше цього року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com