Компанія Audi вирішила відмовитися від автомобілів з ДВЗ

Слідом за іншими автовиробниками німецька компанія Audi має намір повністю зосередиться на випуску електромобілів.

Як зазначив виконавчий директор Audi Маркус Дюсманн, в компанії хочуть повністю виключити з асортименту двигуни внутрішнього згоряння. При цьому процес «трансформації» буде плавним і розтягнеться на найближчі 10-15 років.

В даний час в Audi завершується розробка проекту щодо поетапної відмови від бензинових силових агрегатів. Так, кожен із заводів марки буде поступово переорієнтований на випуск тільки електрокарів.

За словами Дюсманна, про конкретні плани, пов’язані з дочірніми брендами, буде оголошено трохи пізніше. Він підкреслив, що захист навколишнього середовища і «економічний успіх» можуть йти поряд. Крім того, глава Audi заявив, що у нього «багато хороших друзів, які живуть в Берліні і користуються екоавто».

Також найближчим часом німецький бренд хоче розширити модельний ряд на платформі MEB і уявити електрокари нового покоління. Зараз цей проект має назву «Артеміда». За його результатами розроблять флагманську модель з новітніми технологіями в області електричного і автономного водіння.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com