Компанія Audi припинила розробку нових бензинових і дизельних двигунів

Німецька компанія в найближчі 10-15 років повністю відмовиться від двигунів внутрішнього згоряння і перейде на електромобілі.

Компанія Audi повністю припинила розробку класичних бензинових і дизельних двигунів наступного покоління. Про це виданню Automobilewoche розповів головний інженер німецького бренду Маркус Дюсманн.

За словами топменеджера, Audi продовжить удосконалювати нинішні силові агрегати внутрішнього згоряння, щоб відповідати новим екологічним нормам в Європі. При цьому доведення моторів під стандарти «Євро-7», які повинні вступити силу в 2025 році, виявиться «надзвичайно важким завданням».

Дюсманн розкритикував надмірно агресивну політику Євросоюзу щодо посилення норм кількості шкідливих викидів, заявивши, що користь для екології від більш «чистих» двигунів буде мінімальною і не виправдовує величезні витрати на модернізацію моторів.

Передбачається, що останнім «великим» класичним двигуном Audi стане знаменитий шестилітровий бензиновий агрегат W12. Ним оснастять саму розкішну версію флагманського седана A8, яку будуть випускати під відродженою маркою Horch. Із завершенням життєвого циклу моделі застосування цього мотора остаточно припиниться. Крім того, німці перестануть використовувати агрегат V10, який зараз встановлюють на суперкар Audi R8 і Lamborghini Huracan.

На початку 2021 року Маркус Дюсманн заявив, що в найближчі 10-15 років компанія Audi повністю відмовиться від класичних двигунів внутрішнього згоряння, в тому числі в складі гібридних установок. Німці перейдуть на електромобілі, які з кожним роком користуються все більшою популярністю.

У наступні 10-15 років цілий ряд автомобільних компаній планує прибрати зі своєї лінійки машини з бензиновими та дизельними моторами. Наприклад, після 2025 року на електромотори перейде компанія Jaguar, а ще через п’ять років її прикладу послідує Volvo. Крім того, глобальну електрифікацію своєї модельної лінійки готує Ford, який до 2030 року відмовиться від автомобілів з бензиновими і дизельними моторами в Європі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело automobilwoche.de