Комфорт та зручність: Renault розповіла про новий семимісний позашляховик

Renault анонсувала дебют семимісного позашляховика Renault Espace.

Останніми місяцями ми уважно стежили за процесом розробки нового позашляховика Renault. Позашляховик, який має відігравати роль «старшого брата» Renault Austral і який, як ми й очікували, буде названий відомим ім’ям. Дні Renault Espace, яким ми його знаємо, можна порахувати на пальцях. Тим не менш, ця торгова назва залишиться.

Renault підтвердив попередню інформацію кілька місяців тому. Новий позашляховик Renault називатиметься Espace – модель середніх розмірів, усередині якого розміститься до трьох рядів сидінь. Тому, хоча французький мінівен почав йти з ринку, компанія вирішила зберегти назву Espace, щоб використовувати його в моделі, яка займе його місце.

Бренд розглядав різні варіанти. Проте Renault зазначає, що ім’я Espace було обрано для позначення цього нового позашляховика, в тому числі завдяки тому факту, що воно добре відоме у всьому світі. Нова модель, яка зараз розробляється, базується на платформі CMF-CD так званого Альянсу (Renault Group, Nissan і Mitsubishi).

Хоча він буде доступний у п’ятимісній версії, велика перевага нового Espace полягає в тому, що він зможе похвалитися третім рядом сидінь. При цьому французька модель конкуруватиме з Peugeot 5008, Skoda Kodiaq, SEAT Tarraco та Hyundai Santa Fe. Щоб виділити його серед конкурентів, Renault приділив особливу увагу розробці просторого салону, в якому можна робити тривалі подорожі.

У механічній частині сюрпризів не буде. Як і у випадку з Austral, новий Espace, одна з новинок Renault 2023, зробить ставку на електрифікацію. Він буде доступний разом із рядом бензинових двигунів з м’якою гібридною технологією (MHEV). Також будуть самозарядні гібридні версії (HEV).

Окрім підтвердження назви свого нового позашляховика, Renault також оголосила, коли відбудеться його світовий дебют. Новий Espace увірветься на сцену навесні 2023 року. Незабаром після його дебюту розпочнеться прийом замовлень.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com