Коли “Tesla Model S Plaid – це нудно”: топовий Zeekr 001 FR отримає чотири незалежні електродвигуни

Ліфтбек Zeekr 001 FR від Geely матиме чотири незалежні електродвигуни. Zeekr поділився цією інформацією, почавши розігрівати публіку перед офіційною прем’єрою, запланованою на 1 вересня. Zeekr 001 FR – це спортивна версія стандартної моделі, а ціна становитиме близько 1 мільйона юанів (137 000 доларів США).

FR означає “Дорога майбутнього” (Future Road). Як і стандартна модель, Zeekr 001 FR побудована на платформі SEA (Sustainable Electric Architecture) від Geely. Така сама архітектура лежить в основі Smart #1, Jiyue 01 та інших моделей Zeekr. Більше того, трохи скоригована платформа SEA лежить в основі Lotus Eletre і Radar RD6.

На вигляд Zeekr 001 FR близький до стандартної версії. Передня частина Zeekr 001 FR отримала спортивний бампер з великим повітрозабірником трапецієподібної форми та червоною смугою. Позаду 001 FR має великий спойлер, що збільшує притискну силу. Щодо розмірів, вони невідомі. Але можна припустити, що вони не сильно зміняться. Нагадаємо, стандартна довжина, ширина і висота Zeekr 001 становлять 4970 мм, 1999 мм та 1560 мм відповідно. Zeekr 001 на 4 мм коротший, на 32 мм ширший і на 151 мм вищий, ніж Porsche Taycan Cross Turismo.

Потужність не розкривається, але раніше Zeekr заявила: “Plaid – це нудно”. Зрозуміло, що Zeekr 001 FR збирається конкурувати із Tesla Model S Plaid.

Новий тизер говорить: «Чи можуть всі чотири колеса думати незалежно?».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com