Коли електрокари стануть дешевшими ніж авто з ДВЗ?

Як прогнозують експерти, електромобілі зможуть обійти автомобілі з ДВЗ за ціною вже наступного року. Ринок електрокарів продовжує стрімко розвиватися, але зараз головною перешкодою для ще більшого попиту є висока вартість таких автівок. Згідно з останніми аналітичними міркуваннями фахівців, у 2022 році ситуація може змінитися та й електрокари стануть дешевшими ніж авто на традиційному паливі.

На цей момент головною перешкодою покупки електромобіля є його висока ціна. Таке явище пояснюється високою вартістю зберігання електроенергії. Але найближчим часом ситуація на ринку електрокарів може змінитися. Зараз у багатьох країнах світу намагаються зрівняти вартість звичайних автівок з двигунами внутрішнього згоряння та електромобілів, щоб громадяни робили вибір на користь останніх.

Зазначається, що у деяких країнах Європейського Союзу електромобілі та авто з ДВЗ досягнуть цінового паритету вже наступного року. Йдеться про всі ринки – окремі сегменти будуть йти до такого показника ще кілька років.

Варто підкреслити, що в Японії буде спостерігатися найтриваліший процес, бо там на ринку представлена ​​велика кількість дешевих автомобілів з ДВЗ. Популярні в цій країні малолітражні автівки будуть доступнішими за електрокари ще до 2030 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carmagazine.co.uk

Коментарі
Завантаження...