Kia і Hyundai відкликають понад півмільйона автівок через ризик займання

Hyundai і Kia випустили попередження для власників понад 570 000 автомобілів різних моделей, яким рекомендують паркуватися далеко від будов через ризик загоряння.

Під загрозою знаходяться автомобілі Hyundai Santa Fe 2019-2023 років, а також моделі Hyundai Santa Cruz та Kia Carnival 2022-2023 років.

Ризик займання виникає через несправність джгутів тягово-зчіпного пристрою, встановленого або як оригінальне обладнання на заводі, або придбане у дилера. Потенційний ризик спалаху виникає через скупчення води на монтажній платі джгута причіпного пристрою, що може призвести до короткого замикання та пожежі.

Hyundai повідомляє про 567 912 несправних автомобілів, хоча розрахунковий відсоток автомобілів з дефектом становить лише 1%. Документи Національного управління безпекою руху на трасах (NHTSA) підтверджує, що Kia повідомляє про 3555 потенційно дефектних автомобілів, а також оцінює рівень браку в 1%.

Документи NHTSA показують, що Hyundai виявила шість інцидентів, пов’язаних із відкликанням, з одним повідомленням про пожежу та п’ятьма повідомленнями про термічне пошкодження джгута причепа. Документи NHTSA також підтверджують, що Kia Carnival не спалахували. Жоден із виробників не виявив травм, пов’язаних із відкликанням.

Власникам будь-якого з постраждалих транспортних засобів рекомендується паркувати свої автомобілі зовні та далеко від будь-яких будівель або інших транспортних засобів, доки не буде завершено ремонт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело caranddriver.com