Jaguar Land Rover щороку втрачає по 100 тисяч покупців

Клієнти залишаються незадоволені якістю автомобілів.

Британський концерн Jaguar Land Rover втрачає покупців: щороку марки, що входять до його складу, продають приблизно на 100 тисяч автомобілів менше, ніж могли б, через проблеми з якістю. Про це в інтерв’ю Automotive News розповів генеральний директор Jaguar Land Rover Тьєррі Боллоре.

За словами Боллоре, в компанії знають про проблему і працюють над її розв’язанням. «Розчарування наших клієнтів приносить реальні збитки в натуральному вираженні, – заявив він. – Кількість втрачених можливостей колосальна: якби не дефекти, ми б змогли додатково продати 100 тисяч автомобілів за підсумками 2020 року».

Однак ситуація поступово змінюється на краще. Так, в кінці лютого Боллоре на зустрічі з інвесторами Jaguar Land Rover повідомив, що незадоволеність клієнтів машинами 2021 модельного року перебуває на рекордно низькому рівні. Прогресу в питанні якості вдалося домогтися за рахунок підвищення технологічності виробничого процесу, і надалі автовиробник продовжить працювати над зниженням ризиків допущення дефектів.

У недавньому рейтингу надійності автомобілів, складеному JD Power, Jaguar і Land Rover увійшли в трійку самих ненадійних поряд з Alfa Romeo.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело europe.autonews.com