Ізраїльський стартап Electreon встановив новий світовий рекорд серед електромобілів

Зокрема, йдеться про світовий рекорд по найдовшій відстані, пройденsq  електромобілем без зупинки.

Компанія Electreon, заснована в 2013 році, розробляє різну систему для заряджання електромобілів під час руху і їм вдалося досягти приголомшливих результатів. Їхній автомобіль проїхав понад 100 годин без зупинок з використанням технології бездротової зарядки.

Про це пише The Times of Israel.

Поїздка завдовжки 1942,56 км (1207 миль) зайняла понад 100 годин, у ній взяло участь 55 водіїв. Компанії вдалося вирішити проблему обмеженого пробігу та короткого терміну служби акумулятора за рахунок спеціальних приймачів, які встановлюються на підлозі транспортних засобів для передачі енергії безпосередньо двигуну та акумулятору під час руху.

Варто зазначити, що стартап, що базується у північній ізраїльській громаді Бейт-Яннай, має низку партнерських відносин у Європі для тестування своїх технологій розумних доріг у Швеції, Німеччині, Франції та Бельгії. З містом Тель-Авів-Яффо у них навіть укладено домовленість, що включає великомасштабне комерційне розгортання своєї інфраструктури бездротової зарядки для живлення електричних автобусів у Тель-Авіві разом з автобусною компанією Dan.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело timesofisrael.com