“Ізетта” 21 століття: в Турині почалося виробництво Microlino

Швейцарська компанія Micro Mobility Systems нарешті запустила виробництво електричного малюка Microlino на заводі в італійському Турині. Машинка, натхненна легендарною Isetta, ось-ось з’явиться у продажу.

Складання серійних моделей у 2021-му анонсували ще на виставці IAA. Але через проблеми у глобальному ланцюжку поставок старт виробництва довелося відкласти до середини березня. І це незважаючи на те, що багато важливих комплектуючих було запасено завчасно. Затримку мають намір компенсувати прискореним нарощуванням темпів виробництва. А крім комплектацій Urban, Dolce і Competizione випустять і ексклюзивну серію з 500 машин під загальною назвою Pioneer Series.

Microlino розроблений фахівцями з італійської фірми Icona Design, що розташована там же в Турині. Випуск електрокара налагоджений компанією Cecomp, яка займається прототипуванням і виробництвом автомобілів з 1978 року.

План цього року – 3 тисячі одиниць. У 2023-му компанія має намір випустити вже 6000 машин. Проте надалі планується збільшити виробництво аж до 25 тисяч екземплярів на рік. На сьогоднішній день Micro Mobility Systems отримав близько 16 тисяч попередніх замовлень на Microlino.

Двомісний транспортний засіб важить всього 400 кілограм і здатний завдяки 18-сильному електродвигуну розвивати максимальну швидкість 90 кілометрів на годину. Запас ходу сягає 200 кілометрів. Передбачається, що ціни будуть починатися з позначки 12 тисяч євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com